Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Testování závodního oddílu dětí

Testování závodního oddílu dětí

Ve středu 26.1. od 18:00 hod. se bude konat přezkoušení a testování současných členů závodního oddílu dětí a zároveň výběr nových adeptů. Na základě výsledků přezkoušení,  bude nově sestavena tréninková skupina závodního oddílu dětí.

Testování

Ve středu 26.1. od 18:00 hod. se bude konat přezkoušení a testování současných členů závodního oddílu dětí a zároveň výběr nových adeptů. Na základě výsledků přezkoušení,  bude nově sestavena tréninková skupina závodního oddílu dětí. Závodníci, kteří nesplní určené požadavky budou automaticky přeřazeni do základního oddílu ,,A´´ - tréninky úterý a čtvrtek 17:00 – 18:00(závodní sk. 2 bude zrušena). Děti, které se na přezkoušení nedostaví bez řádné omluvy od rodičů, budou automaticky přeřazeni do základního oddílu ,,A ´´. Testování bude probíhat pod dohledem zkušební komise sestavené z trenérů TJK ČB.

 

Obsah testování:

Fyzické testy:
provedený prvek / bod

  • kliky 30 s
  • dřepy 30 s
  • sed-leh 1 min
  • kopy do lapy 30 s (Levá a pravá noha) 

Technické testy:
(bodové hodnocení 1-10 b.)  

  • Hean 1-5
  • základní techniky
  • základní kumite

Kumite:
(bodové hodnocení 1-10 b.)

  • sparing
  • techniky v kamae

 

Výsledky testů naleznete zde.