Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

SPARING CAMP A TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE

SPARING CAMP A TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Ve dnech 18.11. – 20.11.2022 se konal již tradiční Sparing camp a turnaj o pohár primátora města České Budějovice. Akce se zúčastnilo přes 280 závodníků z ČR, Slovenska, Německa, Polska a Ukrajiny. 

Akce se konala ve sportovní hale KTVS Jihočeské univerzity. Akce se týká disciplíny kumite (zápas) a první dva dny byly zaměřeny na tzv. sparingy (co největší počet zápasů s co největším počtem soupeřů), které byly na různé časové úseky a s rozhodčím. V neděli se konal turnaj o pohár primátora města, kdy na třech tatami (zápasištích) soupeřili závodníci od žákovských kategorií po seniorské o poháry a medaile. Akce se vydařila na příští rok plánujeme její rozšíření o disciplínu kata (sestavy).

      „Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice a Jihočeským krajem“ .