Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

BRONZ Z MISTROVSTVÍ EVROPY

BRONZ Z MISTROVSTVÍ EVROPY
Celkem 4 medaile vybojovala česká výprava na Mistrovství Evropy na Kypru. Jednu z nich a to bronzovou získal i náš Martin Drábek, odchovanec ústeckého klubu Sport Union Ústí nad Labem. Svůj úspěch tak poslal právě do rodného klubu, svému trenérovi Petru Nechybovi a zároveň nedávno zesnulému Josefu Rajchertovi, který byl nedílnou součástí nejen Marťasova karatistického života, ale i nás všech.
Tahle medaile má tak pro nás a jeho mateřský klub speciální hodnotu.
 
Mistrovství Evropy na Kypru se z našeho klubu nominovalo celkem 8 závodníků. Všichni naši závodníci bojovali ze všech sil a v žádném případě se v evropské konkurenci neztratili. Všem našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.