Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

TJK Boršov

TJK Boršov

V úterý 11. 1. od 17 hod. probíhal v Boršově nad Vltavou trénink základního oddílu ,,A´´, na který jsem se přijel podívat a pomoc s přípravou této skupiny na závodní činnost. Tréninku se zúčastnilo cca 13 malých karatistů, kteří projevili velký zájem o sportovní disciplínu kumite, což mě potěšilo, jelikož v této disciplíně je oddíl TJK ČB nejúspěšnější v ČR za posledních 9 let. 

Trénink byl zaměřen na správné provedení techniky ve sportovním zápase. Mezi touto skupinou karatistů jsem zaregistroval pár jedinců, kteří mají před sebou docela slibnou budoucnost v kumite. 

Hlavním trenérem této skupiny je Mirka Hýsková, která připravuje skupinu těchto dětí přes celou sezonu a dle mého názoru vede tuto skupinu dětí velmi dobře a věřím, že do budoucna vychová oddíl v Boršově další výborné závodníky.

Miroslav Hýsek

 

Fotografie najdete zde