Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

O VELIKONOČNÍCH PRÁZDNINÁCH BUDOU TĚLOCVIČNY UZAVŘENY TRÉNINKY NEPROBÍHAJÍ

O VELIKONOČNÍCH PRÁZDNINÁCH  BUDOU TĚLOCVIČNY UZAVŘENY TRÉNINKY NEPROBÍHAJÍ

O velikonočních prázdninách od čtvrtka 6.4 do pondělí 10.4.2023 budou obě tělocvičny Žižkova i Destinové uzavřeny.

Nebudou probíhat tréninky všech skupin– cvičení nejmenších dětí 1-3 roky spolu s rodiči, sportovní přípravka děti 3-5 i 5-7 a všechny skupiny karate. Od úterý 11.4.2023 pokračujeme s tréninky dle běžného rozvrhu. Přejeme Vám všem krásné Velikonoce.

Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

PLATBA ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Připomínáme splatnost členských příspěvků na 2. pololetí tohoto školního roku. Pokud jste platbu doposud neuhradili, prosíme o její provedení dle ceníku a pokynů k platbě na webových stránkách anebo v hotovosti u trenérů. 

 

CENÍK A POKYNY K PLATBĚ najdete zde:

www.tjkaratecb.cz/cenik

 

Děkujeme.