Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

NINJA CUP - SOUTĚŽ PRO SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKU

NINJA CUP - SOUTĚŽ PRO SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKU

V pátek 12.5.2023 se bude konat v tělocvičně Emy Destinové soutěž pro sportovní přípravku.

KLUBOVÁ SOUTĚŽ NINJA SERIE - NINJA CUP PRO SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKU

     Soutěž pro všechny děti ze sportovní přípravky od 3 do 7 let z obou tělocvičen Žižkova i Destinové (děti 3-5 let a děti 5-7let). Soutěž se bude konat v pátek 12.5.2023 od 15:30 hod registrace a od 16:00 hod start soutěže v tělocvičně Emy Destinové. Soutěžit se bude ve třech disciplínách (dráha obratnosti, dráha rovnováhy a dráha rychlosti) a pro každého účastníka máme připraveny ceny. Na soutěž se nemusíte dopředu hlásit, stačí přijít a na místě se zaregistrovat u trenérů. Budeme se těšit.