Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Světová liga K1 Youth League v karate WKF La Coruňa Španělsko

Světová liga K1 Youth League v karate WKF La Coruňa Španělsko

Ve dnech 26.4. - 30.4.2023 se konala světová mládežnická liga K1 Youth league v karate WKF v La Coruňa Ve Španělsku. 

     Na tento turnaj vycestoval z TJ Karate České Budějovice 10 závodníků: Kryštof Ruža, Jiří Snížek, Josef Linhart, Ondřej Bednář, Adam Nejedlý, Daniel Dub, Lucy Hrdličková, Silvie Troblová, Dominika Suchá a Tobias Špánik. Všichni reprezentanti předvedli skvělé výkony srovnatelné se světovou špičkou a Adam Nejedlý vybojoval bronzovou medaili v kategorii kumite junioři do 61 kg, když v jeho kategorii statovalo celkem 88 závodníků z 26 zemí světa. Je to velký úspěch pro Adama i pro náš klub. 

Adame gratulujeme, skvělá práce

 

Tento výjezd byl finančně podpořen Jihočeským krajem. Děkujeme za podporu.