Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

OSLAVA 50 LET KARATE

OSLAVA 50 LET KARATE

     16.6.2023 na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích společně oslavíme 50. výročí založení TJ Karate České Budějovice. Bude zde bohatý program pro děti i dospělé. Jste srdečně zváni. 

     Rádi bychom svolali na jedno místo veškerou karatistickou komunitu a vytvořili tak mimořádnou událost na kterou budeme všichni vzpomínat. Na akci zveme všechny, kterým se karate jakýmkoliv způsobem dostalo do života - současné i bývalé karatisty, jejich rodiny, přátele a fanoušky. Zveme všechny, co s námi chtějí oslavit tak dlouhou a úspěšnou historii a společně se pobavit a strávit čas plný zábavy a výjimečných setkání. Zveme Budějčáky a Jihočechy s jejich rodinami a především s dětmi, aby přišli a mohli jsme jim ukázat z karate to nejlepší. Přijďte 16.6 na Sokolák, těšíme se na vás.