Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

BRONZ ze světové ligy

BRONZ ze světové ligy

Ve dnech 22.-25.2. 2024 se konala světová mládežnická liga karate v UAE ve Fujairah. Tohoto turnaje se zúčastnilo přes 2000 závodníků z celého světa. Náš klub a ČR zde reprezentovalo celkem 8 závodníků. 

Nejvíce se dařilo Tobíkovi Špánikovi, který v kategorii kumite U14 do 55 kg vybojoval skvělý bronz. Skvělým výsledkem, ale taky svými výkony se blýskl Pepa Linhart, který skončil těsně pod stupni vítězů a obsadil konečné 5. místo. Dalšího skvělého umístění dosáhla Lucy Hrdličková, která obsadila konečné 7. místo, když byla blízko od bojů o medaile, ale přes nepochopitelné rozhodnutí hlavního rozhodčího nemohla zasáhnout do boje o bronz. Ostatní naši závodníci předvedli kvalitní výkony, ale nepodařilo se jim přejít přes první kola.

 

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme