Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

OHLÉDNUTÍ ZA OSLAVOU 50 LET KARATE

OHLÉDNUTÍ ZA OSLAVOU 50 LET KARATE

Přesně před rokem 16.6.2023 jsme na Sokolském ostrově slavili 50 let od založení TJ Karate ČB. K tomuto výročí jěště vzniklo jedno zajímavé povídání - Tajemství cesty na vrchol. Dále čtěte v článku.

TAJEMSTVÍ CESTY NA VRCHOL mapuje období TJ Karate České Budějovice v letech 1998-2002. Jsou to sepsané vzpomínky tehdejšího hospodáře Honzy Červenky, který patří mezi nejvýznamnější členy a představitele TJ Karate České Budějovice a který pro tento klub vykonal spousty práce a činů, které vedly k tomu, že TJ Karate ČB je tam kde je - jeden z největších a nejúspěšnějších klubů karate v ČR.

Pokud vás zajímá historie našeho klubu a především povídání o tom jak TJ Karate dosáhlo vrcholu přečtěte si toto zajímavé čtení:

TAJEMSTVÍ CESTY NA VRCHOL