Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

K1 Youth League - Poreč 2024

K1 Youth League - Poreč 2024

Naši závodníci se zúčastnili další mládežnické světové ligy karate, která se tentokrát konala v Poreči. Náš klub na tento turnaj vyslal hned 16 závodníků, kteří bojovali o cenné kovy. Nejvíce se dařilo Lucy Hrdličkové, která v kategorii kumite juniorky do 59 kg vybojovala v konkurenci 96 závodnic celkové 7. místo. Taktéž se dařilo také Davidovi Kastlovi, který v kategorii kumite junioři do 61 kg skončil na 7. místě. 

Hodnocení trenéra M. Hýska:

Z většiny výkonů našich závodníků jsem byl nadšený. Za posledních 6 měsíců naši závodníci udělali obrovský kus práce a je jen už otázkou času, kdy se nám naše práce zúročí v podobě zisku medailí. Blahopřeji celému týmu a jen tak dál.