Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Ninja kata cup

Ninja kata cup

V neděli 20. února se konal již několikátý ročník turnaje pro začínající karatisty pod názvem Ninja kata cup.

 

V nedělních poledních hodinách v tělocvičně TJ Karate ČB odstartoval další ročník turnaje pro začínající karatisty pod názvem Ninja kata cup. Turnaje se zúčastnilo celkem 56 karatistů. Turnaj byl přizpůsoben všem věkovým i výkonnostním dětem. Turnaj probíhal na jednom tatami pod dozorem rozhodčích (trenérů) TJK ČB. Každý účastník turnaje byl odměněn věcnou cenou a ti nejlepší medailemi a diplomy. Velké poděkování patří organizátorce celého turnaje Dominice Faktorové, která se starala o hladký průběh celé akce. Samozřejmě děkujeme za účast oddílům spadající pod TJK ČB: TJK Boršov, TJK Vodňany, SK Vodňany a TW Borovany.

Fotografie najdete ve fotogalerii