Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Víkendové soustředění

Víkendové soustředění

Tento víkend se konalo soustředění karate před mistrovstvím ČR seniorů, které se bude konat již příští víkend v Lovosicích. Soustředění se zúčastnilo cca 25 karatistů.

 

 

V sobotu 19.3. a v neděli 20.3. se konalo soustředění závodního oddílu dospělých v tělocvičně TJK ČB. Soustředění bylo určeno pro seniory a další vybrané závodníky, kteří byli zařazeni do speciálního tréninkového programu.

První sobotní trénink byl zaměřen na zvýšení fyzické kondice. Druhý odpolední trénink byl věnován správnému provedení techniky a zvýšení úspěšnosti v bodování. Nedělní dopolední trénink byl zaměřen na zdokonalení útočné techniky a útočných kombinací. Tréninky probíhaly pod vedením M. Hýska po společné konzultaci s Honzou a Vojtou Kočí.