Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

4 tituly z mistrovství ČR seniorů

4 tituly z mistrovství ČR seniorů

V neděli 27. 3. 2011 se konalo v lovosické sportovní hale mistrovství ČR seniorů a veteránů. Na tento turnaj se nominovalo 10 závodníků z TJ Karate České Budějovice, kteří vybojovali celkem 9 cenných kovů, 4x zlato, 2x stříbro a 3x bronz.                                                                                                         

 

     Nejvíce se dařilo Vojtovi Kočímu, který v kategorii bez rozdílu vah obhájil loňský titul a Robinovi Popelkovi, který v nejobsazenější kategorii kumite muži do 75 kg získal svůj první seniorský titul. Další tituly do českobudějovické sbírky přidali v kategorii kumite muži do 60 kg Jan Milan a v kumite ženy do 61 kg Lucie Veithová. Stříbrné medaile získali Jan Kočí v kategorii kumite senioři do 84 kg, když Honza podlehl svému rivalovi z Prahy až v prodloužení na verdikt rozhodčích a další stříbro vybojoval náš jediný veterán Radek Domin. Bronzové medaile dále získali Mirek Šulda, Filip Šmajcl a Jiří Ptáček.

     Hodnocení trenérů J. Faktora, D. Faktorové a M. Hýska jsou kladná, protože cílem mistrovství bylo získání alespoň dvou titulů mistra ČR, což se splnilo a také výkony našich závodníků nebyly vůbec špatné. Všem závodníkům gratulujeme.

Fotografie najdete ve fotogalerii