Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Ing. Ján Longa v Albrechticích

Ing. Ján Longa v Albrechticích

Ve dnech 6. - 13. 8. se bude konat další ročník letního soustředění dospělých v Albrechticích na Nové louce. Soustředění bude probíhat pod vedením pana J. Faktora. Pozvání také přijal spolupracující klub ze Slovenska TJ Rapid Bratislava v čele s trenérem Ing. Jánem Longou.

 

Ve dnech 6. - 13. 8. se bude konat další ročník letního soustředění dospělých v Albrechticích na Nové louce. Soustředění bude probíhat pod vedením pana J. Faktora. Pozvání také přijal spolupracující klub ze Slovenska TJ Rapid Bratislava v čele s trenérem Ing. Jánem Longou. Pan Ján Longa je bývalý slovenský reprezentační trenér kumite, který má za sebou dlouhodobé úspěchy se svými svěřenci na ME a MS. Jeho tréninkové procesy vždy byly přínosem pro naše závodníky a trenéry. Největší hvězdou klubu je bezpochyby Eva Tulejová Meďová, která na ME a MS vybojovala zlatou medaili a je medailistkou z dalších významných šampionátů. V současné době je Eva na mateřské dovolené a tak se letního soustředění nezúčastní. Soustředění se, ale zúčastní cca 10 výborných závodníků z TJ Rapid Bratislava, kteří se pravidelně zúčastňují ME a MS a sbírají medaile z těchto mistrovství. Věříme, že tato spolupráce posune náš oddíl zase o kus dál.

 

Longa, Medvedova

                     

Eva Tulejová Medveďová a Ing. Ján Longa