Zkoušky na 8 kyu - bílý pás v Ševětíně

Ve středu 15.6. od 16:00 hod. se konaly historicky první zkoušky technické vyspělosti v novém satelitním oddíle TJ Karate ČB v Ševětíně.

Oddíl v Ševětíně založil loňský rok v říjnu trenér Ing. Jan Proll. Tréninky v ševětínském oddíle probíhají 2x týdně a to v pondělí a ve středu, když každý trénink trvá hodinu a půl. V současné době oddíl sčítá 9 aktivních členů.

Na zkoušky technické vyspělosti dohlížel zkušební komisař Miroslav Hýsek, který všem zkoušeným karatistům udělil 8 kyu bílý pás.

Trenér Ing. Jan Proll je absolvoventem trenérské I. třídy na univerzitě FTVS v Praze. Pod jeho vedením bylo i několik karatistů, kteří se v budoucnosti také pomocí  TJK ČB a dalších trenérů stali medailisty z mistrovství ČR a evropských a světových turnajů.

TJ Karate České Budějovice přeje všem členům, trenérovy a novému oddílu v Ševětíně hodně úspěchů.

ševětín