Austrian Juniors Open 2011

V sobotu 18.6. se konal mezinárodní turnaj v Rakousku pod názvem Austrian Juniors Open 2011. TJ Karate ČB vyslalo na tento turnaj 5 svěřenců v doprovodu našich trenérů.

AustrianOpen

Turnaje se zúčastnilo 26 států z 187 klubů a 1085 závodníků z celé Evropy. Náš oddíl reprezentovalo celkem 5 závodníků a to Mirek Šulda, Marek Janouch, Pepa Laštůvka, Jára Srba a Filip Šmajcl, kteří zápasili pod vedením trenérů M. Hýska a J. Faktora.

Nejvíce se dařilo M. Šuldovi, který ve své váhové kategorii porazil nejdříve závodníka z Rakouska, Itálie, Švýcarska, Německa a ve finále zdolal reprezentanta z Nizozemska a tím vybojoval cenné vítězství. Je nutno podotknout, že všechny zápasy, byly vyrovnané, závodníci kvalitní a Mirek vyhrával buď to v prodloužení nebo o bod.

Marek Janouch v prvním kole měl volný los, ve druhém kole porazil 1:0 Rakušana, bohužel ve třetím kole podlehl chorvatskému závodníkovy 1:2.

Jára Srba podlehl v prvním kole n

ěmeckému závodníkovy v prodloužení a v následné repasáži podlehl Švýcarovi 1:5.

Pepa Laštůvka podlehl v prvním kole Němcovi 0:2.

Filip Šmajcl podlehl v prvním kole Dánovi 0:1 v prodloužení.

Kumite tým juniorů podlehl v prvním kole Němcům a v repasáži porazil tým Rakouska a o třetí místo tým Německa.

Fotografie najdete zde