Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Ninja noc a atletické závody - 30.6. - 1.7.

Ninja noc a atletické závody - 30.6. - 1.7.

Poslední školní den se konala Ninja noc, které se zúčastnily jak děti z oddílu TJK ČB tak i jejich kamarádi nebo příbuzní. Hlavní organizátorkou této akce byla trenérka Dominika Faktorová a celá akce proběhla za podpory Jihočeského kraje.

 

 

 

Ze čtvrtka na pátek se konala Ninja noc v tělocvičně TJ Karate ČB. Páteční podvečerní program byl věnován výkonnostním soutěžím jako např. skákání přes švihaldo, cvičení na závěsném systému TRX a nebo cvičení s Powerbagem. Před večerkou následovalo promítání filmů.

 

Páteční ráno bylo ve znamení společné rozcvičky a úklidu tělocvičny. Dopolední program byl věnován atletickým závodům a konečnému vyhlašování celkových výsledků a dekorování dětí medailemi. Celá akce proběhla za podpory Jihočeského kraje.

 

Všechny děti si společenskou akci pochvalovaly:-))

 

Fotografie najdete zde