Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Nábor 2011

Nábor 2011

19. září 2011 od 16:00 pořádá oddíl TJ Karate České Budějovice nábor nových žáčků karate. Nábor se bude konat v tělocvičně TJ Karate České Budějovice - Emy Destinové 46 (bývalá ZŠ E. Destinové nyní GON). Vchod zezadu.

Nábor 2011

 

 Kde cvičíme?

 

Nábor je určen pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let a uskuteční se v pondělí 19. 9. 2011 od 16:00 v tělocvičně TJ Karate České Budějovice v ulici Emy Destinové 46 (vchod zezadu)

Více informací u trenérky Dominiky Hýskové
tel. 777 964 276

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2000,- za pololetí / 4000,- ročně. Platba členských příspěvků je možná hotově přímo trenérům, složenkou nebo převodem na účet TJK ČB č. 712075553/0300. Při platbě na účet uvádějte jméno nebo rodné číslo. Platba za první školní pololetí a celoroční platba nejpozději do konce října a za druhé školní pololetí do konce února. Nedodržení termínu platby členských příspěvků sankční poplatek 200,- měsíčně.

 

TRÉNINKY NÁBOR – 2x týdně v pondělí a středa 16:00-17:00

S sebou: sportovní oblečení, cvičí se bez obuvi, pití.

Tréninky probíhají bez přítomnosti rodičů, příbuzných a přátel dětí, pouze každý první trénink v každém měsíci je veřejně přístupný. Delší absenci na trénincích nebo ukončení docházky hlaste trenérům. V době školních prázdnin, státních svátků apod. tréninky karate neprobíhají.

 

Zápisné pro nové členy 200,- Kč (v ceně zápisného je dárek)

 

KARATE CAFÉ - po dobu tréninků mají rodiče a příbuzní dětí možnost navštívit kavárnu přímo v areálu tělocvičny a zkrátit si tím dobu čekání na skončení tréninku.


Kimono a pásek by si měl každý pořídit do konce roku 2011, možnost koupě kimon a dalšího vybavení na karate v našem obchůdku přímo v tělocvičně ZŠ E. Destinové. Máme také k prodeji kimona obnošená za nižší cenu.
    

Průkaz karate a členská známka 300,- Kč (převzetí a placení průkazu a členské známky proběhne přibližně v měsíci březen 2012, v členské známce je zahrnuto úrazové pojištění).

 

LETNÍ TÁBOR KARATE - každé letní prázdniny probíhá letní tábor karate a škola karate pod názvem Karate City Camp (přihlašování od dubna 2012). Po celý školní rok probíhají o víkendech semináře karate, víkendová soustředění a další různé akce pro děti.

Bližší informace na telefonním čísle:

+420 777 964 276 Dominika Hýsková  www.tjkaratecb.cz