Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Karate bude znovu bojovat o Olympiádu

Karate bude znovu bojovat o Olympiádu

Vedení Mezinárodního Olympijského výboru zařadilo karate na užší seznam sportů, které se budou v roce 2013 ucházet o jedno volné místo..........

 

 

 

Vážení přátelé,

 

Dovolte mi, abych vám tlumočil informaci zaslanou presidentem WKF:

 

„Vedení Mezinárodního Olympijského výboru zařadilo karate na užší seznam sportů, které se budou v roce 2013 ucházet o jedno volné místo do programu letních Olympijských her pořádaných v roce 2020. Je to již potřetí v řadě, kdy je sport karate zařazen do užšího výběru, což je velký úspěch pro celou WKF rodinu. President WKF pan Antonio Espinos vyjadřuje všem jeho upřímné poděkování a uznání za práci, která tento úspěch umožnila.“

 

S touto příjemně nadějnou informací bych Vám za sebe a celý výkonný výbor chtěl popřát krásné léto, úspěšné oddílové soustředění, ať načerpáte hodně sil a nových poznatků do nadcházející sezony.

 

S pozdravem

 

Ing. Jiří Boček
předseda