Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Konal se 2. Karate City Camp

Konal se 2. Karate City Camp

Ve dnech 25. – 29. července se konal příměstský tábor s názvem Karate City Camp v tělocvičně gymnázia Olympijských nadějí.

 

 

    Ve dnech 25. – 29. července se konal příměstský tábor s názvem Karate City Camp v tělocvičně gymnázia Olympijských nadějí. I přes nepřízeň počasí jsme pondělní dopoledne zahájili v atletickém duchu ve Stromovce. Odpoledne jsme dali přednost tréninku karate a nezapomněli jsme ani na míčové hry. 

     V úterý se nám počasí o moc nezlepšilo. Opět následoval tentokrát dopolední trénink karate, hry a odpolední crossfit, kde děti dostaly pořádně do těla.

    Na středu, kdy počasí nám překvapivě přálo, jsme naplánovali výlet na kolech do Hluboké nad Vltavou. Děti se vyřádily hlavně v lanovém centru. Po přibližných 20 km, co jsme ujeli, nám značně vyhládlo a kuřecí stehno zblajzli snad všichni J. Odpoledne samozřejmě děti nemohly uniknout tréninku svého oblíbeného bojového sportu.

    Ve čtvrtek byla sice naplánovaná koupačka, ale mraky se valily ze všech stran, tak se trenérky rozhodly pro změnu programu, a místo koupání se konaly atletické hry. V 9 disciplínách netradičních atletických hrách vyhrálo s převahou bodů družstvo ve složení: Nela, Monika, Honza a Tomáš, které za první místo dostalo točenou zmrzku. Déšť´ nás zahnal do tělocvičny a program byl následovný: jedna polovina dětí koukala na film „COUCH CARTER“ a druhá polovina dětí i přes hroznou bolest nohou hrála různé fyzicky více či méně náročné hry v tělocvičně J.

    Pátek – výlet vlakem na DÍVČÍ KÁMEN. Šesti kilometrovou trasu a jízdu vlakem jsme zvládli bravurně, k obědu nás potěšil kuřecí řízek a poslední trénink karate byl opravdu z posledních sil J.

 

Lucie Veithová a Tereza Zelendová J

Fotografie - během příštího týdne