Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Borovany 11 - neděle

Borovany 11 - neděle

Neděle 31. 7. 11

Za deštivého nedělního rána se konala první ranní rozcvička tohoto soustředění. Rozcvička probíhala v místní stodole pod vedením trenérů Luďka Manna a Ivoše Hoffmana. Řada dětí byla z ranního cvičení celá rozmrzelá a nejraději by se prala s peřinou, než se cvičením. Ranní rozcvička trvala téměř 35 minut. Po rozcvičce následovala vydatná snídaně. Po snídani proběhla kontrola pokojů a vyhodnocení.  Děti byly k naší radosti celkem čistotné a tak pokoje nevypadaly zas tak strašně.

Dopolední trénink byl rozdělený na dvě skupiny a dvě fáze po jedné hodině. Když se děti s náročným tréninkem vypořádaly, následovala sladká odměna v podobě skvělých bavorských VDOLEČKŮ od kuchařky Boženky. Po obědě byla krátká pauza a následovala hra pantomima.  Odpoledne byl opět trénink, zase na dvě skupiny a dvě fáze, ale tentokrát byli všichni v kimonu. K večeři byl buřtguláš a pak následovala celotáborová hra, tentokrát výroba modelů vojenské techniky. Vyhrál model pozorovací vzducholodi a v těsném závěsu byl model ponorky. Na třetí místo dosáhl model bojového vrtulníku. To bylo pro celý den vše, na prvním průběžném místě skončilo družstvo snipeři. Hurá na zítřek!!! 

 

 

Fotografie najdete zde.

krátké video s dopoledního tréninku najdete zde.