Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Borovany 2011 - pondělí

Borovany 2011 - pondělí

Dnešní den začal opět ranní rozcvičkou. Děti budily a ráno do běhu nutili trenéři Mirka Hýsková a Jindra Ardolf. Větší děti běhaly kolem statku čtyřikrát a menší dvakrát. Hned na to následovala vydatná snídaně.  Chvíli byla pauza a už se šlo opět trénovat.

Děti se učily základy sebeobrany pod vedením trenéra Iva Hoffmana a Luďka Manna a také se připravovaly na zkoušky. Čas ubíhal rychle a už byla doba oběda. Tentokrát to byla rajská omáčka a tak se děti dobře najedly. Odpoledne se pokračovalo v celotáborové hře, soutěžilo se v běhu, válení medicineballu, běhání s kettlerbally a v řadě dalších disciplín. Děti se velmi snažily a jejich výkony všechny trenéry potěšily. Odpolední trénink už tedy nebyl potřeba a to také z toho důvodu, že se svedla masivní bitva s vodními pistolemi.

K večeři bylo rizoto a pak děti předváděly scénky na téma, které bylo pro každé družstvo jiné.

Družstvo pyrotechniků například zneškodňovalo bombu, nebo komando zasahovalo v městské zástavbě.

 

Fotky najdete zde

Krátké video zde.