Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Borovany 2011 - úterý

Borovany 2011 - úterý

Úterní ráno začalo jako každé ráno ranní rozcvičkou. Dopolední program byl věnován přípravě na zkoušky technické vyspělosti. Trénink tentokrát probíhal pod vedením všech šesti trenérů, kteří se individuálně věnovali dětem.

Na konci tréninku byly vyhodnoceny děti, které byly na dopoledním tréninku nejšikovnější. Trénink byl celkově náročný jak po fyzické stránce, tak po stránce koncentrace, jelikož trénink trval hodinu a půl. Po náročném tréninku následoval oběd. Odpolední program začal vodní bitvou, kterou rozpoutali trenéři Míra a Jindra. Po vodní bitvě následoval BOROVAN MAN, což byl takový malý čtyřboj (plavba na raftech, nošení klády, tlačení transportéra a válení gumy). Po náročném čtyřboji následovalo společné koupání v rybníce. Před večeří následovalo plnění trestů. Trestné taneční číslo některých dětí bylo tak strhující, že se ostatní děti dobrovolně přidávaly.

 

Fotografie najdete zde

Video najdete zde