Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Borovany 2011 - středa

Borovany 2011 - středa

Středeční den se promítal ve znamení volna. Tentokrát byl budíček až v 8:00 hod. Po snídani se celý tábor vydal na výlet do místního borovanského mlýna.....

Středeční den se promítal ve znamení volna. Tentokrát byl budíček až v 8:00 hod. Po snídani se celý tábor vydal na výlet do místního borovanského mlýna, kde se konala výstava „Pohádková půda “. Další zastávka našeho výletu byla v Borovanech na náměstí, kde děti měly rozchod na nákupy a na prohlídku borovanského zámku. Po velkých nákupech a výletech následoval návrat do tábora. Následoval oběd a koupání v rybníku, kde vypukla vodní válka na raftech. Je nutno říct, že děti a trenéři se vyblbly. Po únavných bojích, které trvaly téměř 3 hodiny, následoval volný program a večeře. Ve večerních hodinách děti dostaly trest v podobě běhu a skákání žabáků, za nerespektování pokynů trenérů. Od 22:00 hod. následovala stezka odvahy, která vedla od budovy tábora přes oboru a stodolu. Ztráty nulové. Od 23:00 hod. následovala večerka.

 

Fotografie najdete zde

Video z vodní bitvy zde

Video z výletu je zde