Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Matěj Smrž zvítězil v Německu

Matěj Smrž zvítězil v Německu

Motocyklový závodník Matěj Smrž, který trénuje pod vedením trenéra M. Hýska bodoval na závodě v Německu, když první závod vyhrál a druhý závod dojel na pěkném 5. místě.

 

 

Mírovo komentář: Matěj již měsíc trénuje pod mým vedením. Můžu říct, že trénink bere opravdu vážně a vše plní na 100%. K tréninku využíváme služeb Viva fitness a také prostory tělocvičny TJ Karate ČB. Našim cílem je dosáhnout optimální fyzické kondice, aby se Matěj cítil dobře a jeho výkon měl stoupavou tendenci.

 

Minulou neděli jsem měl tu příležitost seznámit se s atmosférou závodu. Opravdu mazec. Celou neděli jsem se snažil být Matějovi oporou, když jsem se staral hlavně o jeho fyzický stav (masáže, rozcvička). Velkou oporou byl i Vena Jiruš z ,,For Street Racing". Matěj si během závodu vedl na jedničku, škoda bylo druhého závodu, kde bohužel jeho motorka nejela tak jak si představoval. Podle slov Matěje se cítil opravdu fyzicky výborně.

 

V současné době se Matěj připravuje na poslední dva závody, které rozhodnou o konečném pořadí. Určitě uděláme vše proto, aby letošní závodní sezona dopadla co nejlépe.

 

Veškeré zpravodajství najdete na Fans of Smrz.

 

Matějovo komentář po neděli: "Na jednu stranu jsem moc rád, že jsme všem ukázali, co v nás skutečně je a že neúspěch v podobě Salzburgringu nás jako tým pouze dokáže posílit. První závod jsem s přehledem vyhrál a protože Schleiz zrovna není má oblíbená trať, jsem za to opravdu rád. V druhém závodě už se nám tolik nedařilo. Vydal jsem ze sebe maximum, byla to těžší jízda, než první závod, ale na lepší než páté místo to nestačilo. Tentokrát nás zase malinko zlobila technika, stejný problém jako na Salzburgringu. Motorka měla za jízdy 120 stupňů a ztratila potřebný výkon na špičku. Je to škoda, po super první jízdě jsme zpět darovali získané body konkurenci.


No nic, stále je ve hře 100 bodů, nic není ztraceno. Děkuji týmu a mechanikům za dobře odvedenou práci, Vendovi s Mírou za podporu v přípravě a tréninku a FOSákům, co dorazili fandit, díky moc !"

 

m.smrz