Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Soustředění Albrechtice - dospělí

Soustředění Albrechtice - dospělí

Již devátý rok se konalo týdenní soustředění karatistů TJ Karate ČB v Albrechticích. Soustředění probíhalo pod vedením pana J. Faktora. Pozvání také přijal spolupracující klub ze Slovenska TJ Rapid Bratislava v čele s trenérem Ing. Jánem Longou

 

Již devátý rok se konalo týdenní soustředění karatistů TJ Karate ČB v Albrechticích. Soustředění probíhalo pod vedením pana J. Faktora. Pozvání také přijal spolupracující klub ze Slovenska TJ Rapid Bratislava v čele s trenérem Ing. Jánem Longou. Pan Ján Longa je bývalý slovenský reprezentační trenér kumite, který má za sebou dlouhodobé úspěchy se svými svěřenci na ME a MS. Jeho tréninkové procesy vždy byly přínosem pro naše závodníky a trenéry. Největší hvězdou klubu je bezpochyby Eva Tulejová Meďová, která na ME a MS vybojovala zlatou medaili a je medailistkou z dalších významných šampionátů. Pan Longa přivezl s sebou své tři úspěšné závodníky, kteří byli přínosem do tréninkového procesu.

 

Celý týden se trénovalo hlavně pod vedením pana Longy, který opět představil nové cviky jak v atletické přípravě, tak v karate. Tréninkový plán byl velmi náročný, když každý den obsahoval ranní běh a celkem tři tréninky. Dopolední program byl věnován atletickému bloku, odpolední blok karate a večerní blok patřil Crossfitu. Během týdne se pan Longa věnoval individuálně i našim trenérům, kteří s ním diskutovali hlavně na téma sportovní přípravy závodníků a o správném fungování klubu.

 

Bez pochyby bylo letošní soustředění náročné, ale o to víc přínosné.