Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Albrechtice děti 2011 (pondělí)

Albrechtice děti 2011 (pondělí)

Pondělní ráno začalo opět ranní rozcvičkou a během. Nejlepšího času dosáhl Tomáš Prajer. Dopolední program byl opět věnován atletické přípravě. Děti byly rozděleny do tří výkonnostních skupin.

 

Pondělní ráno začalo opět ranní rozcvičkou a během. Nejlepšího času dosáhl Tomáš Prajer. Dopolední program byl opět věnován atletické přípravě. Děti byly rozděleny do tří výkonnostních skupin. Ke každé skupině byli přiřazeni dva trenéři, kteří se starali o celý průběh tréninku, který trval cca 1 hod. a 30 min. Všechny děti ze sebe vydaly všechno, bez ohledu na jejich věk a výkonnost, ani jedno tričko nezůstalo suché.

 

Odpolední program nám překazil silný déšť, ale ani ten neodradil naše karatisty a trenéry od trénování. Tréninky probíhaly v místní klubovně po malých skupinkách, tím pádem byl trénink účinnější a dost náročný. Během trénování jednotlivých skupin probíhala další táborová hra, která spočívala ve výrobě vojenských tanků, lodí a letadel z papíru či jiného materiálu.

 

Po večeři následoval další trénink, který už probíhal venku na parkovišti. Trénink byl zaměřen na přípravu na zkoušky technické vyspělosti. Večerní program byl zakončen promítáním celovečerního filmu.

 

Fotografie najdete zde

Video najdete zde