Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Albrechtice děti 2011 (úterý)

Albrechtice děti 2011 (úterý)

Úterní den začal opět ranní rozcvičkou a během. Dopolední program byl věnován atletice a Crossfitu. Po vydatném tréninku následoval oběd.

 

 

Úterní den začal opět ranní rozcvičkou a během. Dopolední program byl věnován atletice a Crossfitu. Po vydatném tréninku následoval oběd. Odpolední program začal už ve 14:00 hod. a hlavní jeho náplní byly týmové soutěže. Jednalo se o týmové klání v kategoriích: vytrvalostní běh, jízda na raftu, stavění hradu z písku, přenos pneumatiky, přenos raftu, tlačení transportéra a hod granátem na cíl. Odpolední program přivítaly obzvláště děti, které jsou už velmi unaveny. Po absolvování týmového klání následoval fotbal pro děti, které nebudou dělat zkoušky technické vyspělosti. Děti, které budou v pátek absolvovat zkoušky, mají každý den speciální trénink, kde trénují techniky a katy na zkoušky. Den byl zakončen promítáním filmu.

 

Fotografie najdete zde