Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Albrechtice děti (středa)

Albrechtice děti (středa)

Středeční den začal budíčkem až v 8:00 hod., bez ranní rozcvičky. V 9:00 hod. následoval odjezd autobusem do Bechyně, kde jsme navštívili místní kasárny. 

 

Středeční den začal budíčkem až v 8:00 hod., bez ranní rozcvičky. V 9:00 hod. následoval odjezd autobusem do Bechyně, kde jsme navštívili místní kasárny. V kasárnách na nás čekal doprovodný program s ukázkou vojenských zbraní s různými ukázkami pyrotechniků a psovodů. Po návratu z kasáren na nás čekal oběd a poté hromadná koupačka v rybníce. Po večeři se naše děti utkaly ve fotbalovém utkání proti dalšímu táboru hokejbalistů. Od půl osmé následovalo promítání filmu a v deset hodin večerka. 

 

Fotografie najdete zde