Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Albrechtice děti (čtvrtek)

Albrechtice děti (čtvrtek)

Ranní probuzení do čtvrtečního dne bylo opět v 7:00 hod., následovala ranní rozcvička a běh. Dopoledne se trénovala atletika a crossfit. 

 

 

Ranní probuzení do čtvrtečního dne bylo opět v 7:00 hod., následovala ranní rozcvička a běh. Dopoledne se trénovala atletika a crossfit. Po obědě se konala hromadná akce, když se čistilo tatami pomocí wapky a kartáčů. Od 14:30 hod. následovalo přezkoušení dětí před komisí, které mají zájem dělat zkoušky technické vyspělosti. Trenéři na základě domluvy pustili na zkoušky tyto karatisty:

 

6. kyu (zelený pás): Rezek Tomáš, Ženíšek Jan, Šesták Matěj


5. kyu (první fialový pás): Voldřich Martin, Růžička Tomáš, Růžičková Lucie, Děd Tomáš


4. kyu (druhý fialový pás): Plecer Václav, Benhák Přemek


3. kyu (hnědý pás): Cmunt Denis


Od 20:00 hod. následovala další celotáborová hra a to karneval. Děti předvedly velkou pestrost ve výběru masek, bylo se na co dívat a čemu se smát. Ve 22:00 hod. se bude konat místo stezky odvahy noční běh v táborových maskách. Večerka nastane cca ve 22:30 hod.

 

Fotografie najdete zde

Nové video zde