Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ME Goju Ryu se blíží

ME Goju Ryu se blíží

Poslední zářijový víkend se bude konat ME karate ve stylu Goju Ryu v Barceloně. Na tento turnaje se nominovali také dva závodníci z TJ Karate České Budějovice, Vojta Kočí a Robin Popelka.

 

Robin Popelka bude reprezentovat Českou republiku a náš klub ve váhové kategorii do 84 kg, Vojta Kočí zase nastoupí ve váhové kategorii do 75 kg. Oba naši závodníci prošli tvrdou letní přípravou a také kontrolním turnajem v Budapešti, zúčastnili se také reprezentačního soustředění v Jablonci. Již za týden je čeká vrchol sezóny v již zmiňované Barceloně. Robin Popelka se na tento turnaj připravuje individuálně. Vojta Kočí trénuje pravidelně ve dvoufázových trénincích (ráno a večer) pod vedením trenéra M. Hýska.

 

Držte našim závodníkům palce !!!