Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Aktuální info ze soustředění - Borovany

Aktuální info ze soustředění - Borovany

Od středy 26.10. do neděle 30.10. probíhá soustředění závodních oddílů v Borovanech. Soustředění se účastní 41 karatistů z TJK ČB, TJK Vodňany, SK Vodňany a TW Borovany.

 

 

 

Aktuální info trenérů:

 

Středeční odpolední trénink byl zaměřen na fyzickou a technickou přípravu. 

 

Čtvrtek začal snídaní v 8:00 hod.. První tréninkový blok byl společný jak pro dospělé tak pro děti. Trénink byl zaměřen na výbušnost, nejvíce se trénovalo s expanderama a s lapama. Trénink trval cca 90 min.

 

Oběd ve 12:30 hod.. První odpolední tréninkový blok začal již ve dvě hodiny a byl rozdělen na dvě skupiny (děti a dospělí). Od 14:00 hod. měly první trénink děti. Při tréninku jsme se zaměřili na novou techniku, kterou jsme pečlivě pilovali. Od 15:00 hod. následoval trénink dospělích , který byl zaměřen na taktiku sportovního zápasu. Další trénink následoval od 16:00 a trénink byl opět pro děti. Místo tréninku byl pro děti připraven turnaj kumite týmů. Po tréninku děti měly relax v místní bazénu. Od 17:00 hod. probíhal trénink dospělých, kde jsme se zaměřili na provedení správné techniky.Od 19:00 hod. byla večeře, ve 22:00 večerka.

 

Páteční den bude mít obdobnou podobu jako čtvrtek.

 

Info pro rodiče:

Zveme Vás na sobotní večer ke společnému posezení. Je zde možnost přespání. S sebou spací pytel. Nutností je rezervace do pátka večer na tel.č. 777963728 M. Hýsek.