Nominace na Premier League 1 - Salzburg

Ve dnech 12.-13. listopadu se koná v Rakousku - Salzburg světová liga karate Premier League 1. Náš klub TJ Karate České Budějovice nebude na této významné akci chybět.

Premier league

Premier league je seriál turnajů konající se po celém světě. Je to jako formule 1 v karate. Každý turnaj je bodově a finančně ohodnocen. Turnaj je určen pouze pro seniorské kategorie. Náš klub se bude snažit objíždět tyto turnaje a získávat cenné zkušenosti a věřme, že i výsledky. Nyní nás čeká turnaj v Rakousku, v lednu v Paříži, v dubnu v Itálii, v červnu v Indonésii (kam se asi nepodíváme:-)), v Německu a Švýcarsku. Naši závodníci, kteří mají možnost a jsou nominováni trenérem TJK ČB M. Hýskem musí splňovat určené podmínky, jelikož klub z téměř celé části tuto ligu našim závodníkům financuje.

Nominace na Premier league - Salzburg

Vojtěch Kočí - kumite muži -75 kg