North Bohemia Ústí nad labem - 28 medailí

V sobotu 5. listopadu se konal mezinárodní turnaj v Ústí nad Labem. Turnaje se zúčastnila také početná výprava našeho klubu. Konečný zisk medailí činí 28.

V sobotu 5. listopadu se konal poslední nominační turnaj na MČR mládeže 2011. Turnaje se zúčastnilo 469 závodníků z 68 klubů a 8 států. Turnaj probíhal na 5-ti tatami. Náš klub vyslal na tento mezinárodní turnaj početnou výpravu. V celkovém hodnocení naši závodníci vybojovali 28 cenných kovů a stali jsme se druhým nejúspěšnějším klubem turnaje za Ukrajinou.

Hodnocení trenéra: výkony našich závodníků byly na vysoké úrovni, nechyběla bojovnost a nasazení. Co jsem měl možnost sledovat, každý bojoval jak jen mohl a na co měl. Jsme rád, že je vidět velký pokrok po soustředění. Stále se, ale potýkáme s taktickými chybami, které musíme odstranit. Již za dva týdny nás čeká víkendové soustředění s Christianem Grunerem, kde se budeme snažit tyto nedostatky odstranit a doladit formu na MČR 2011. Velký dík patří také trenérům a rodičům, kteří pomáhali jak s koučováním tak s dopravou na tento turnaj.

M. Hýsek

Výsledky zde