Sportovní Gymnázium v Českých Budějovicích

GYMNÁZIUM OLYMPIJSKÝCH NADĚJÍ - informace o přijímacím řízení. Odevzdání přihlášek nejpozději do 30. listopadu 2011.

Specializace karate + další bojové sporty

1) 4x týdně dvouhodinový trénink karate, možnost využití Viva fitness, sauny a plovárny.

2) 2x ročně příspěvek na soustředění (50%)

3) Pro dojíždějící studenty pomůžeme zajistit kvalitní ubytování na internátě v blízkosti školy.

Garanti a trenéři za karate: Bc. Petr Beníšek (Fight Club), Bc. Miroslav Hýsek (TJ Karate ČB)

LZE DOMLUVIT INDIVIDUÁLNÍ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKU A TAKÉ PŘESTUP Z JINÉ ŠKOLY Z PRVNÍCH A DRUHÝCH ROČNÍKŮ.

Info: Miroslav Hýsek 777963728

Výuka začíná 7:15, od 10:00 do 12:00 sportovní příprava společná pro všechny ročníky dle kmenových sportů.

Adresa: Gymnázium olympijských nadějí, Emy Destinové 46, 370 05 České Budějovice

Přijímací zkoušky:

- přihlášky je nutné odevzdat do 30. listopadu 2011 na výše uvedenou adresu

- případné 2. kolo se bude konat 30. ledna 2012

Kritéria přijímací zkoušky:

- talentová zkouška ve sportovní specializaci (viz. www.goncb.cz)

- funkční u tělovýchovného lékaře

- písemný test z ČJ a M

Uchazeči, kteří měli v posledních dvou klasifikačních obdobích studijní průměr 2,0 a lepší a ze žádného předmětu neměli horší známku než dobře se neúčastní písemných testů z ČJ a M.