GP Ústí nad Labem - NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KLUB!!!

V sobotu 26. května se konal turnaj GP Ústí nad Labem. Náš oddíl přivezl na jih Čech 33 medailí a stal se nejúspěšnějším klubem turnaje.

Výsledky:

Zlaté medaile:

zlata medaile

Linhartová Zuzana, Šmajcl Filip, Děd Tomáš, Měkuta Jiří, Halodová Klára, Crhonková Adriana, Kibrik Igor, Janouchová Lucie, Šmajcl Filip (BRH)

Stříbrné medaile:

stříbrná medaile

Kata tým žákyně (Crhonková, Osouchová, Burgerová), Voves David, Anderlová Alice, Řeřicha Marek, Benhák Přemek, Osouchová Nela, Jirka Jakub, Pěstová Tereza, Halodová Veronika, Ludačka Josef, Kadlec Dan

Bronzové medaile:

bronzová medaile

Osouchová Nela (kata), Plecer Václav st. (kata), Průchová Adéla (kata), Kata tým juniorky, Suchý Lukáš, Hájek Libor, Burgerová Monika, Průchová Adéla, Šmejkalová Eva, Gabriel Tomáš, Lukšík Vojtěch, Bárta Ladislav, Hájek Libor (BRH)