Soustředění na Slovensku - Farmex camp

První týden v červenci se naši závodníci zúčastnili mezinárodního soustředění na Slovensku. Na toto soustředění byl náš klub pozván vynikajícím slovenským závodníkem Klaudiem Farmadinem.

Ve dnech 2. - 6. července se naši závodníci zúčastnili mezinárodního soustředění na Slovensku, na které byl pozván náš oddíl pořádajícím klubem Farmex v čele s Klaudiem Farmadinem medaillistou z ME a MS.

Celé soustředění bylo věnováno sportovnímu zápasu. Tréninky probíhaly pod vedením mezinárodních trenérů a bývalých vynikajících závodníků jako byl a je například Adam Kovacs z Maďarska (několika násobný medailista z ME a MS).

Soustředění se zúčastnili také někteří reprezentanti ČR (Jindra Pilmann a Tomáš Reich), kteří na toto soustředění odcestovali společně s našim oddílem. Velký dík patří Honzovy Kočí, který se postaral o celou organizaci naší výpravy.

Farmex 3

Farmex 2