Sportovní přípravka pro děti (3-5 let)

Nábor je určen pro děti předškolního věku 3-5 let a uskuteční se v pondělí 10. 9. 2012 od 15:00 v tělocvičně TJ Karate České Budějovice v ulici Emy Destinové 46 (vchod zezadu).

DŮLEŽITÉ INFORMACE

CO JE TO SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA  TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE

Tréninky sportovní přípravky jsou určeny pouze pro děti předškolního věku (3-5 let). Tréninky budou zaměřeny hlavně na celomotorické cvičení, rozvoj koordinace, flexibility, atletická cvičení, gymnastická cvičení, míčové hry a sportovní prvky karate.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

2000,- za pololetí / 4000,- ročně. Platba členských příspěvků je možná hotově přímo trenérům, složenkou nebo převodem na účet TJK ČB č.712075553/0300. Při platbě na účet uvádějte jméno nebo rodné číslo. Platba za první školní pololetí a celoroční platba nejpozději do konce října a za druhé školní pololetí do konce února. Nedodržení termínu platby členských příspěvků sankční poplatek 200,- měsíčně.

TRÉNINKY SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY

2x týdně v pondělí a středa 15:00-16:00

S sebou:
- sportovní oblečení, cvičí se bez obuvi, pití.

Tréninky probíhají bez přítomnosti rodičů, příbuzných a přátel dětí, pouze každý první trénink v každém měsíci je veřejně přístupný. Delší absenci na trénincích nebo ukončení docházky hlaste trenérům. V době školních prázdnin, státních svátků apod. tréninky karate neprobíhají.

Zápisné

- pro nové členy 200,- Kč (v ceně zápisného je dárek)

Bližší informace na telefonním čísle:

+420 777 963 728 Bc. Miroslav Hýsek, mira.hysek@email.cz, www.tjkaratecb.cz