ME Goju-ryu - 5 medailí !!!

Poslední zářijový víkend se konalo Mistrovství Evropy Goju-ryu v Rumunsku. Naši závodníci vybojovali 5 cenných kovů, 2x zlato, 1x stříbro a 2x bronz. Gratulujeme !!!

Poslední víkend v září se konalo Mistrovství Evropy Goju-ryu v Rumunsku kam odletělo celkem 6 závodníků z našeho oddílu společně s trenérem M. Hýskem. Cílem našich závodníků bylo přivést na jih čech nějakou medaili. A to bylo splněno hned pětkrát.

Nejvíce se dařilo Igorovi Kibrikovi a Veronice Halodové, kteří ve svých váhových kategoriích ani jednou nezaváhali a vybojovali si tak titul Mistra Evropy. Stříbrnou medaili vybojoval Láďa Bárta, který až ve finále nestačil na španělského závodníka. Bronzové medaile do českobudějovické sbírky přidali Lucie Janouchová a Pepa Laštůvka. Bohužel těsně pod stupni vítězů zůstal Pepa Ludačka a kumite tým juniorů.

Všem závodníkům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci klubu a za jejich odvedené výkony na tatami. Za tu dřinu a obětavost v tréninku si všichni tento úspěch zaslouží.

ME Goju - Igy

ME goju - pepa

Více fotografií bude sveřejněno během týdne.