Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

NINJA CUP A SOUTH BOHEMIA CUP VÝSLEDKY

Dne 22. 9. 2012 se konal ve Vodňanech Ninja Cup a dne 29. 9. 2012 South Bohemia Cup v Českých Budějovicích. V článku najdete zprávu z těchto turnajů a výsledky.

Dne 22. 9. 2012 se ve sportovní hale konal Ninja Cup, turnaj pro začínající závodníky. Turnaje se zúčastnilo 23 malých závodníků z TJK ČB a TJK Boršov nad Vltavou. Turnaj byl po organizační stránce velmi dobře připraven, oddíl Sport Karate Vodňany si s organizací poradil na jedničku a hodnotíme tento turnaj za jeden z nejlépe uspořádáných turnajů poslední doby. Byly připravené krásné ceny jak pro závodníky, tak i pro rozhodčí. Výkony našich malých karatistů byly také na výbornou - nejvíce bychom chtěli vyzdvihnout výkon Andrejky Květoňové, která stratovala v kumite a svojí kategorii vyhrála. Dále musíme ocenit výkon a hlavně odvahu pětileté Vanessky Osouchové, která se zúčastnila kumite a obsadila 3. místo a neuvěřitelný výkon Adámka Nejedlého, který zvítězil v kata ve své kategorii. Otřelou závodnicí na těchto turnajích je Adélka Průchová, která s přehledem zvítězila jak v kata tak i v kumite. Za zmínku stojí dvě bronzové medaile Ondry Havelky a stříbrná medaile Ríši Rothbauera, kteří se zúčastnil tepreve druhého většího turnaje. Jinak chválíme i ostatní nejmenované závodníky za vzornou reprezentaci TJK ČB.

Kadlecová Lucie

Dne 29. 9. 2012 se v českobudějoviceké sportovní hale konal South Cup Bohemia. Turnaj pořádal českobudějovický oddíl Fight Club a byli pozváni i závodníci ze zahraničí. Turnaje se zúčastnili přes 300 závodníku, přibližně ze 40 domácích i zahraničních oddílů. Výprava TJK ČB byla ochuzena o seniorské závodníky z důvodu konání soustředění s Christianem Grunerem a o juniorské a dorostenecké závodníky, kteří bojovali o medaile na Mistrovství Evropy v Goju-ryu. Nakonec s posilou našich satelitních oddílů jsme dali dohromady kolem 40ti závodníků. Výkony našich závodníků byly vynikající a v celkové počtu medailí jsme obsadili za Fight Clubem druhé místo. Všem závodníků děkujeme za odvedené výkony a medailistům gratulujeme.