2x zlato z Chorvatska - Samobor

Ve dnech 19.-20. ledna se konal turnaj GP Croatia v Samoboru kam vyrazil širší výběr reprezentace ČR. Na tomto turnaji nechyběli ani naši závodníci, kteří vybojovali 2x zlato.

CZECH

V pátek dopoledne odcestoval širší výběr reprezentace ČR na testovací turnaj před mistrovstvím Evropy do chorvatského Samoboru.

Turnaje se zúčastnilo cca 1000 závodníků z 19 států. V jednotlivých kategoriích startovalo kolem 20 - 30 závodníků.

Na tomto turnaji nechyběli ani zástupci našeho oddílu - Veronika Halodová, Adriana Crhonková, Marek Řeřicha, Tomáš Lukš a Tomáš Gabriel.

Celkový počet účastníků širšího reprezentačního výběru ČR byl 20 závodníků. Reprezentace ČR vybojovala celkem 4 medailové umístění 1x bronz, 1x stříbro a 2x zlato. O ty nejvyšší příčky tedy zlaté medaile se zasloužili naši závodníci a to Marek Řeřicha v kumite mladší dorostenci do 57 kg a Tomáš Gabriel v kumite mladší dorostenci do 41 kg. Dále se velmi dařilo Veronice Halodové, která vyhrála 3 kola a až v osmifinále podlehla své soupeřce. Méně se dařilo už Adrianě Crhonkové a Tomášovi Lukšovi, kteří podlehli po vyrovnaných výkonech hned v prvním kole svým soupeřům.

Všem našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu.