Premier league 1 - Holandsko

Zástupci našeho oddílu bojovali na světové lize karate v Holandsku. Lucie Veithová obsadila v konkurenci 37 závodnici skvělé 7. místo.

Dutch open- Karate Premier League 1

Sobotní den hájila barvy TJ Karate Lucka Veithova: 1.kolo free , 2. kolo výhra 3:1 s ITA, 3. kolo prohra 0:3 s FRA. FRA postoupila do finále a Lucka měla šanci bojovat v repasáži o 3.místo. 1. zápas v repasáži výhra 2:0 nad GER, 2. zápas smolná prohra 1:3 s UKR, kdy ještě 20 vteřin před koncem Lucka vedla 1:0, celkově obsadila bodované 7.místo!!! Gratulujeme!!!

V neděli ráno nastoupil ke svému zápasu Honza Kočí, který se v prvním kole měl utkat se závodníkem z Maroka, ale ten nenastoupil a tím Honza postoupil automaticky do druhého kole, kde bohužel nestačil na závodníka z Francie a podlehl mu, tím pro něj učinkování na turnaji skončilo.

Fotografie najdete ZDE

Hol