Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Naši závodníci se připravovali va sezónu v Německu

Od pátka 12.4. do neděle 14.4. odjela výprava 18 členů našeho oddílu na soustředění před nadcházející se sezónou do Německa, kde absolvovala víkend plný zápasů.

Rhein-shiai

V pátečních dopoledních hodinách odjela osmnáctičlenná výprava v čele s našimi trenéry do Německa, kde se zúčastnila víkendové akce pod názvem Rhein-shiai.

Páteční program byl jasný, v pořádku dorazit do německého dojo a zúčastnit se hned společného tréninku s místním klubem pod vedením našeho kamaráda Christiana Grunera. Páteční trénink probíhal v dobré náladě a bez jakýchkoliv komplikací.

Sobotní program začal již od 9:00 hod. ráno volnými zápasy. Závodníci byli rozděleni do dvou věkových skupin, které se střídali po 60 minutách. Tento program probíhal až do 16:00 hod. bez přestávky. Od 16:00 hod. začal malý turnaj, který probíhal již pod vedením rozhodčích, turnaj trval až do 19:30 hod.. Na konci celého dne, byli vítězové jednotlivých kategorií oceněni pohárem pro celkového vítěze, věkové kategorie, který nasbíral nejvíce vítězných zápasů. Jako jediný tento pohár vybojoval Vojta Kočí v kategorii kumite seniorů. Na konci náročného dne následovala zasloužená večeře a celkové hodnocení trenérů.

Nedělní program startoval již v 7:00 hod. ráno opět volnými zápasy. Na všech byla znát velká únava, ale spokojenost. V 9:30 naše celá výprava nasedla do transportérů a odjela směr ČR. Návrat domu byl okolo 16:00 hod.

Hodnocení trenéra M. Hýska:

Na tento víkend jsem se moc těšil a věřil jsem, že našim závodníkům dá co nejvíce poznatků a zkušeností. Dle mého názoru se to velmi povedlo, měl jsem čas sledovat naše závodníky jak pracují v zápase, kde dělají chyby, co zlepšovat, takže to byl velký přínos nejen pro naše závodníky, ale hlavně pro mě samotného. Nejvíce jsem spokojený s morálkou našeho mladého týmu a jejich vzájemnou podporou a perfektním kolektivem. Jsem rád, že i oddíl byl schopen přispět na tuto akci, která se velmi povedla. Děkuju všem účastníkům za super víkend, moc si toho vážím:-) Míra