Budapešť open 2013 - 6 medailí !!!

Ve dnech 14. - 15. září se konal mezinárodní turnaj v Budapešti.Turnaje se zúčastnilo cca 900 závodníků z 23 států celého světa (Chile, Austrálie, Srbsko, Itálie, Ukrajina......). Naši závodníci vybojovali celkem 6 medailí (1x stříbro a 5x bronz).

Budapešt

Sobota 14. září - 1 medaile

Sobotní den patřil kategoriím juniorů, seniorů a U21. V tento den jsme vybojovali pouze jednu medaili v podání Verči Halodové. Pěknými výkony se vyšvihli naši dorostenci, kteří byli ostaršeni do juniorských kategorií.

Sobotní výsledky:

3. místo Veronika Halodová

5. místo Josef Ludačka

5. místo Adriana Crhonková

7. místo Lucie Janouchová

7. místo Josef Ludačka

7. místo Tomáš Gabriel

Neděle 15. září - 5 medailí

Nedělní den nastoupili ke svým zápasům žáci a dorostenci. Nejvíce se dařilo naší nejmladší závodnici (8 let) Andrejce Květoňové, která vyhrála tři zápasy a až ve finále podlehla slovenské závodnici. Za vyzdvihnutí stojí výkon Adriany Crhonkové, která předváděla vynikající výkony během celého víkendu. Velmi jsem byl spokojen s výkony našich dorostenců, byl vidět velký kus odvedené práce.

Nedělní výsledky:

2.místo Andrea Květoňová