Noc Mistrů 2013

Dne 14. prosince se konal galavečer bojových umění v  Clarion Hotel Congress Praha, který je znám jako Noc mistrů.  Na tuto akci byli pozváni nejlepší sportovci v bojových sportech v roce 2013.

Nechyběli zde i naši medailisti z letošního ME EGKF a MS WGKF. Byl to jedinečný večer, kde jsme mohli zhlédnout velká finále o titul Mistra Evropy Evropské unie bojových sportů.

Zápasilo se na poli Českého svazu karate, Českého svazu karate JKA, Českého svazu Fullcontactu, Českého svazu Taekwondo WTF a Českého svazu karate Goju-Ryu.

Mezi těmito zápasy a různými bojovými ukázkami byli postupně vyhlášeni  Král a Královna Noci mistrů, Miss sympatie a cena fair play. Dále byla předána oceněni sportovcům, kteří měli v roce 2013 nejlepší výsledky.

Za TJ Karate České Budějovice získali ocenění:

Jan Kočí
Vojtěch Kočí
Josef Laštůvka
Pavla Linhartová
Jan Milan
Lucie Veithová

Z leva: Jiří Faktor, Lucie Veithová, Jan Milan a Vojtěch Kočí oceněni na Noci Mistrů 2013

Letošním Králem Noci mistrů se stal několika násobný zlatý šampion z mistrovství světa, Evropy a České republiky v kata goju-ryu Vladimír Míček, kterému v závěru večera zazpívala slovenská zpěvačka Dara Rolins.

Michal Dusík z ČT Sport vyzpovídal Slavomíra Svobodu a Ivu Kesslovou. Bavily se nejen o plánované noci mistrů, ale i o situaci bojových sportů v česku.

Celý záznam můžete sledovat zde: