Tatami open 2014 Budapešť - 14 medailí !!!

V sobotu 1. března 2014 se naši závodníci zúčastnili mezinárodního turnaje v Budapešti. Turnaje se zúčastnilo přes 800 závodníků z 15 států Evropy. Celkem náš oddíl vybojoval na tomto turnaji 14 medailí. Tento výsledek se řadí mezi jeden z největších úspěchů oddílu na mezinárodní scéně.

Již v pátek 28. 2. dopoledne odcestovala 12 ti členná výprava našich závodníků na mezinárodní turnaj v Maďarsku. Našim úkolem bylo přivést na jih Čech, alespoň 6 medailových umístění, což bylo do včerejšího dne maximum, co jsme kdy z turnaje v Maďarsku přivezli. Dá se říct, že na co jsme sáhli, to se nám povedlo. Řadu našich závodníků jsme také ostaršili do vyšších věkových kategorií, aby za celý turnaj absolvovali co nejvíce zápasů, což se povedlo. Někteří závodníci absolvovali v den turnaj až 8 zápasů.

Turnaj probíhal na 6 tatami, organizace byla velmi dobrá. Naši závodníci předvedli opravdu pěkné výkony a v mezinárodní konkurenci se opravdu neztratili, spíše naopak. Potěšil nás i fakt, že jsme dostali pochvalu za předvedené výkony od slovenských a maďarských trenérů. Všem závodníkům gratulujeme a hlavně jim děkujeme za skvělou atmosféru v týmovém duchu celého turnaje.

Celkové výsledky z Budapeště:

1. místo Adéla Průchová mladší žákyně

2. mista - Nela Osouchová