Individuální tréninky s trenérem M. Hýskem

Vážení rodiče, závodníci a členové TJ Karate České Budějovice. Dovolte mi, abych Vás touto cestou informoval o možnosti poskytnutí individuálního tréninkového přístupu, ať už v individuálním přístupu k jednotlivci tak ke skupině cvičenců (max. 4 osoby). Jelikož se v současné době naši trenéři Vojta Kočí a Lucie Veithová soustředí na dokončení VŠ, bylo domluveno, že veškeré individuální tréninky dostanu na starost právě já sám. Pokud budete mít o tuto službu zájem, můžete se přijít osobně domluvit a to každý den před tréninkem tzn. v 18:00 (tělocvična TJ Karate ČB), nebo volejte na tel. č. 777963728. Individuální tréninky by začaly od pondělí 7. dubna. Cílem individuálních tréninků by byla příprava na GP Hradec Králové, 2. kolo NP mládeže a Austrian juniors open 2014. Dovolil jsem si pro Vás také připravit časy tréninkových hodin. Cena bude stanovena po společné dohodě.

Tréninkové individuální hodiny

Pondělí: 16:00 – 18:00 a 19:00 – 20:00