Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Mistrovství ČR Goju-ryu = 18 medailí

V sobotu 10. května 2014 se konalo v brněnské sportovní hale TJ Tesla Brno mistrovství České republiky karate stylu goju-ryu. TJ Karate se stalo nejúspěšnějším klubem mistrovství!!!

Na tento turnaj se závodníci museli probojovat přes dvě kola národních pohárů, které určily nominaci na letošní šampionát. Na tento důležitý turnaj sezóny se z řad TJ Karate probojovalo 22 závodníků, kteří přijeli do Brna nejen bojovat o cenné kovy, ale také o nominaci na mistrovství Evropy, které se bude konat začátkem září v Německu.

Nejvíce se dařilo Nele Osouchové, Dominikovi Szalayovi, Kláře Halodové, Veronice Halodové a Igorovi Kibrikovi, kteří vybojovali titul mistra České republiky. Stříbrné medaile vybojovali Josef Laštůvka, Adéla Průchová, Martin Voldřich, Jakub Jirka, Tomáš Lukš, Eva Šmejkalová a Tereza Pěstová. Bronz do sbírky TJ Karate přidali Richard Rothbauer, Lukáš Suchý, Šimon Pletka, Vojtěch Lukšík, Marek Řeřicha a Alice Anderlová.

Z dvaadvacetičlenné výpravy českobudějovičtí závodníci přivezli na jih Čech celkem 18 medailí z toho 5x titul mistra ČR, 7x stříbro a 6x bronz. V celkovém hodnocení klubů se TJ Karate České Budějovice umístilo na prvním místě a tím obhájilo loňské prvenství. Nyní závodníci TJ Karate budou čekat na nominaci na mistrovství Evropy.