Sportovní katalog klubu

Vytvořili jsme pro vás sportovní katalog klubu, kde prezentujeme a nabízíme k prodeji veškeré zboží, které máme v současné době na skladu. Máme k dispozici kimona, pásky, klubové soupravy, všechny typy chráničů a další doplňky jako jsou klubové tašky, láhve, kšiltovky a nášivky. Prohlédněte si katalog a třeba najdete vhodný dárek pod stromeček.

TJ KARATE ČB DOPORUČUJE:

SKUPINA NÁBOR - naši nováčci po Novém roce musí být vybaveni kimony a proto jsme pro naše nejmenší karatisty připravili akční set, který zahrnuje kimono, pásek, klubovou nášivku, klubovou láhev a sáček na kimono s logem TJ Karate ČB. Cena setu 1.100 Kč.

ZÁKLADNÍ ODDÍLY - u dětí ze základních oddílů budeme požadovat vybavení pro trénink kumite a proto nabízíme akční set pro kumite, který obsahuje kompletní chrániče na nohy a ruce, chránič zubů, pásek, klubovou nášivku, klubovou láhev a sáček s logem TJ Karate ČB. Cena setu 1.600 Kč.

ZÁVODNÍ ODDÍLY - závodní oddíly, ale nejenom je může zaujmout nová verze naší klubové soupravy Adidas a nebo klubová taška na závody. Dále homologované WKF chrániče a bodprotectory. Ceny a typy najdete v novém katalogu.

V případě Vašeho zájmu o objednávku volejte na tel: 777 964 276 Hýsková, tel: 777 963 728 Hýsek a nebo pište na email info@tjkaratecb.cz. Domluvíme se na způsobu předání a způsobu platby.

info@tjkaratecb.cz
Facebook Messenger